Rekomendacje

Polecamy następujące organizacje i strony www z nimi związane
a także wydarzenia o istotnym znaczeniu:

USPTC-150x150
US-Polish Trade Council, USPTC, amerykańskie stowarzyszenie ds. kontaktów z Polską,  organizacja pro bono prawa Kalifornii  bliźniacza do Polsko Amerykanskiej Rady Współpracy  z siedzibą w Palo Alto (serce Doliny Krzemowej). Polsko Amerykanska Rada Współpracy i US Polish Trade Council działają wspólnie, dzielą się zadaniami, wspierają wzajemnie inicjatywy prowadzone w USA i w Polsce. W celu ujednolicenia wizerunku obie organizacje korzystają z tożsamego logo i odpowiedniego (wzajemnego) tłumaczenia swoich nazw własnych.

Stowarzyszenie Alumni powstało w 2006 roku i zrzesza absolwentów wszystkich programów wymiany i wizyt studyjnych finansowanych przez rząd Stanów Zjednoczonych Ameryki. Największe i najbardziej znane z nich to International Visitor Leadership Program (IVLP) i Fulbright Program, ale nasi członkowie uczestniczyli też w wielu innych.
Członkowie Stowarzyszenia Alumni reprezentują bardzo szeroki wachlarz zawodów i specjalizacji: są wśród nas przedstawiciele sektora publicznego, pozarządowego, nauki, biznesu, edukacji, kultury, mediów i innych.
Stowarzyszenie Alumni stawia sobie za cel działanie na rzecz zbliżenia narodów Polski i USA, propagowanie wiedzy o USA, nawiązywanie kontaktów z absolwentami programów wymiany rządu USA w Polsce i na całym świecie, wspieranie zawodowego i osobistego rozwoju członków. Umożliwia członkom nawiązanie nowych kontaktów poprzez spotkania z amerykańskimi ekspertami i przedstawicielami rządu amerykańskiego, projekty związane z pracą na rzecz społeczności lokalnej, wydarzenia kulturalne, warsztaty, seminaria, konferencje i spotkania dyskusyjne.


GRT_logo-150x150

Global Technology Symposium, coroczna konferencja na Stanford Uniwersity, zobacz także zakładkę o tej samej nazwie.

 

PAEC1-150x90

POLISH AMERICAN ENGINEERS’ CLUB, stowarzyszenie polskich inżynierów pracujących w Kalifornii, w szczególności w Silicon Valley

Golden Sponsor

Sponsors

Corporate Members

Organizacje

Zapisz się do newslettera